Ovaj posao je objavljen pre više od 30 dana!
4

kandidata

full time Referent tehnicke podrske

Poslodavac: Mobis electronic servisni centar Lokacija: Beograd

Kompanija Mobis-electronic SC je već duži niz godina regionalni lider u oblasti servisno-logističkih usluga u oblasti mobilnih tehnologija.
Ako ste spremni da prihvatite izazov i priliku za profesionalni i lični razvoj, želite samostalan i zahtevan posao u kojem ćete pokazati svoja znanja I sposobnosti i napredovati na osnovu sopstvenih rezultata, pozivamo Vas da postanete deo našeg uspešnog tima.

Zahtevi:
Potrebne zenske osobe koje poseduju odlicne organizacione sposobnosti, voljne da uce i primenjuju nova znanja, ambiciozne, odgovorne, predane poslu I spremne da daju svoj maksimum kao clanovi tima.

Osnovni preduslovi:
SSS – opšti/tehnički smer
Poznavanje osnovnih funkcija mobilnih telefona (android platforma)
Poznavanje engleskog jezika

Opis posla:
Testiranje ispravnosti osnovnih funkcija servisiranih mobilnih uredjaja
Podizanje nivoa kontrole kvaliteta I nivoa pruzenih usluga
Asistencija u primeni standarda u svim procesima servisiranja uredjaja

Radnu biografiju slati na : office@mesc.rs

« Vratite se na početnu.
Lažni oglas ili spam? Prijavi!
Preporuči prijatelju
Objavljeno 08-07-2014
Pregledano: 1347 puta